Několik informaci k rubrice

25. května 2013 v 12:41 | Anie
Vítejte !! V tomto článku se dozvíte, na co všechno se v této rubrice můžete těšit, jak se zde orientovat a kam posílat příspěvky a podobně. Tak jdeme na to !!!


Já a víra - tady najdete moje svědectví. Dozvíte se všechno o mém vztahu s Bohem, jak jsem ho poznala, jaké zázraky činí v mém životě apod...

Otázky a opovědi - zde se pokusím odpovídat na různé otázky týkající se víry. Otázky budu vymýšlet sama a nebo budu odpovídat na to, co bude zajímat vás. Pokud se tedy chcete na něco zeptat, můžete psát na email :
life-in-words@seznam.cz . Musím vás však upozornit, že možná na všechny vaše otázky nebudu znát odpověď, ale pokusím se udělat pro to maximum !

Křesťanské akce - Zajímá vás, kdy se ve vašem okolí koná zajímavý koncert křesťanské kapely, kde se můžete přihlásit na tábor a tak podobně ?! Pak jste tady správně !!! A pokud byste o nějaké podobné akci věděli, určitě neváhejte a napište mi na life-in-words@seznam.cz . Předem děkuji za sebe i za všechny čtenáře tohoto blogu :)

Bible - kniha knih - Tady se dozvíte mnoho zajímavosti na téma Bible, taky si můžete přečíst některé verše, které se mi líbí, a ucítit moc Božího Slova !

Hudba, motivační videa - Máte rádí křesťanské písně? Díváte se rádi na různá svědectví, motivační videa...?? Pak neváhejte a prozkoumejte to tu pozorněji :)

Modlitba - Modlitba je důležitou součástí života každého křesťana. Je to rozhovor s naším Milujícím Otcem, prosba o pomoc, poděkování,...tady najdete různé náměty na modlitbu. Pokud budete potřebovat, aby se za vás někdo pomodlil, stačí mi napsat a prosba o modlitbu se objeví v této rubrice. (life-in-words@seznam.cz )

Příběhy - zde si můžete přečíst zajímavé příběhy o Boží lásce, zázracích, jaké dělá, o beznaději, která se změnila ve štěstí apod. :)

Máte prostor - myslím, že název vypovídá sám za sebe. Na life-in-words@seznam.cz mi můžete posílat vaše svědectví, vypravování o životě s Bohem...Ukažme všem, že On je opravdu Milující Otec !!!!

Anie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teri-vlk Teri-vlk | Web | 27. května 2013 v 12:14 | Reagovat

Určitě je to zajímavá rubrika, kde se mnoho můžeme dozvědět, přečíst si články o Bohu a o jeho zázracích. Určitě se sem taky občas zatoulám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama