Moc odpuštění !

16. června 2013 v 8:56 | Anie |  Já a víra
Jsme lidé. Nikdo z nás není svatý. Ani já. Všichni jsme hříšníky, ale pokud svých hříchů budeme litovat, Bůh nám odpustí.
On je milosrdný Otec. Nechce abychom hřeli, ale zná sílu pokušení a ví, že někdy svádíme boj sami se sebou, když nás ďábel pokouší. Mnohdy jsme moc slabí, abychom odolali. Pro nás je tu však záchrana ! Ježíš Kristus zemřel na kříži abychom my byli vykoupení !! Jsem šťastná, protože Bůh nás opravdu miluje. Dal svého jediného Syna, aby zachránil nás !Bůh mluví. Mluví mnoha jazyky, mnoha znaky. Někdy je až neuvěřitelné, jakými prostředky se s námi dorozumívá.
Včera jsem bohužel opět zhřešila. Nechtěla jsem, ale bylo to silnější. Ďábel mě donutil udělat něco, čeho jsem později pořádně litovala. Když jsem se vrátila domů, měla jsem obrovské výčitky. Věděla jsem, jak moc Ho to bolí. Opět jsem se ukázala jako špatná dcera. Nemohla jsem spát, protože tak moc mi to vrtalo hlavou. Modlila jsem se, aby mi Pán Bůh odpustil. Když jsem se dnes ráno probudila, rozhodla jsem se, že si napíšu úkol na angličtinu, abych to zbytečně neodkládala. A když jsem už měla zapnutý počítač, tak jsem se automaticky podívala také na e-mail.
Na stránkach www.vira.cz jsem se kdysi zaregistrovala, aby mi posílali krátký Biblický citát na každý den.
A dnes tam stálo : Jsou ti odpuštěny hříchy. Ano, je to tak. Bůh k nám mluví. A já jsem nesmírně šťastná, že mi odpustil. Už mě můj hřích netíží. Vím, že se posnažím, aby se to příště neopakovalo. Nechci, aby můj milovaný Otec se kvůli mě trápil !!!

Anie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 16. června 2013 v 14:18 | Reagovat

Jo, podobné trable řeším dnes a denně :)
Jinak jo, to, čím sama sebe snažím dnes a denně přesvědčovat je, že kdybych byla bez cenny, Ježíš by za mě nikdy neumřel :) ;-)

Přeji ti pěknou, požehnanou a slunečním i Božím světlem prosvětlenou neděli. A vůbec, celý další týden :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama