26.7.2013 - první písmeno abecedy...

26. července 2013 v 13:48 | Anie |  Deník
Stačí se podívat do kalendáře a vidíte...dneska je 26.7 svátek má Anna.
Má moje jméno něco společného s tím že v abecedě je A na prvním místě ??
Vím, že začínám přemýšlet o neslyslech, ale nikoho z vás nenutím to číst...

Poslední dobou to slovo "první " začíná ve mně vyvolávát míchané pocity.
Narodila jsem se jako první dítě do naší rodiny...
To byl začátek mého poprvé...
Dneska už bych ten seznam mohla pořádně prodloužit :)
Poprvé jsem udělala krok,...šla do školky...pak do školy...
Mnoho věcí jsem musela udělat poprvé abych se dostala tam, kde právě jsem.
Poslední dobou mám ale pocit, že už nechci zažít další poprvé...nechci první den školy, nechci první učení na maturitu, první přijímačky na vysokou....a to je jen opravdu malá část z toho, co bych sem mohla napsat !

Zdá se mi to, nebo začínám stárnout !! Nějak už netoužím po nových zážitcích, které pro mě kdysi byly tak vzrušující. Chtěla bych raději aby to všechno bylo takové jako na začátku...nevinné jako to malé dítě...
Tehdy jsem asi opravdu byla šťastnější než teď. Bohužel si z každým dnem víc a víc uvědomuji, že dveře, které jsem omylem otevřela se za mnou tak nějak zabouchly a nemůžu se dostat ven. Jediným klíčem je Bůh !! A Jeho prosím o pomoc !!!

Anna údajně znamená milá, milostivá, milostiplná...něco na tom bude. Asi jsem taková, jenomže někdy to je tak těžké. Být milá, když chci křičet. Říkat nemusíš a myslet prosím udělej to !!! Moje víra však opět začíná získávat svou dávnou moc. A já věřím, že jednoho dne pochopíš, co myslím tím nechci tě nutit, nemusíš, nejezdi, když nechceš,...

(chtěla bych jednou dostat opravovou písničku od srdce...ach ty sny :D )
Anie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 27. července 2013 v 13:02 | Reagovat

Všechno je jednou poprvé, jde jen o to, překonat to.

2 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 27. července 2013 v 14:35 | Reagovat

Máš krásnou písničku :)))
Já už stárnout nechci dávno. Chtěla bych se spíš stát pozorovatelem, něčím jako andělem pro druhé, pomáhat jim, být tady pro ně, až dokud neskončí dny země... jenže... to nejde, nejsem pro to dost dobrá. Ale Bůh ti dá sílu, abys šla dál.
A neboj se, někdy ta poprvé nejsou zrovna sladká, jsou hořká - ale to k životu prostě patří.
Myslím si, že cílem každého člověka tady je co nejlépe prožít svůj život. Hledat štěstí svoje a hledat i to štěstí jiných. Žij jak nejlépe dokážeš - a pamatuj, všichni jsme jen lidé a Bůh to ví. A nikdy neztrácej naději, neboť Bůh má s námi lepší plány, než si umíme představit. :))

3 Bella Bella | Web | 28. července 2013 v 10:01 | Reagovat

V prvé řadě ti přeji trochu opožděně všechno nejlepší :-). S těmi pocity to mám úplně stejně. Přijde mi, že čím víc stárnu, tím víc mám starostí. Chtěla bych být zase bezstarostné dítě, kterému nedělalo starosti téměř nic. Ale bohužel, musíme jít pořád dál, nic jiného nám ani nezbývá. Taky se děsím maturity a přímaček. Mám strach, že to nezvládnu a pak budu za blbce nebo že se nedostanu na svou vysněnou školu. Ale jak já říkám, co přijde, to taky bude :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama