31.7.2013 - když se štěstí usměje

31. července 2013 v 12:56 | Anie |  Deník
Můj poslední příspěvek do blogového deníku byl poněkud melancholický...ani nevím proč.
Dneska jsem to přišla napravit, protože se na mě usmálo štěstí !!!! Konečně !!!
Minulý týden byl takový divný. Pořád jsem měla různé pochybnosti a podobně, ale dneska musím říct, že všechny mé starosti se tak nějak vypařily !!! Opět jsem získala davnou náladu a sílu do boje !!!
Jsem šťastná !!! Všechno, čeho jsem se obávala najednou zmizelo. Jako zázrakem. Stačil jeden den. Jeden rozhovor, jedna šílenost, jeden krásný vzkaz, jedna vyslyšená modlitba...
Chtěla bych tímto článkem poděkovat také Lillen A. Blake, protože mi pomohla uvědomit si, že si vlastně ani nemám proč stěžovat !!! Možná, že všechno není ideální, ale těch pár věcí je vlastně ničím. Mám obrovské šťestí a nějak jsem si zvykla na to, že všechno bude jen dobré. Jenomže život je právě o těch překážkách a o té krásné cestě, kde můžeme společně to všechno překonávat. Stojí to za to !!! Každý problém je tady proto, abychom se naučili procházet tím dobrým i tím špatným. Protože tohle je opravdu důležité. Když se to člověk naučí, už ho nic nedokáže odradit, protože ví, že i to špatné může porazit !!! Přeji vám všem krásný zbytek posledního červencového dne !!! Pokud zrovna cítíte, že něco není "okej", nesmutněte. Vezměte lásku, víru, naději a hurááá do boje !!! Protože nic není dopředu prohrané !!!
A pokud bojovat nezkusíme, do smrti toho budeme litovat !!!!

Anie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 31. července 2013 v 13:38 | Reagovat

Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi opět našla svůj ztracený úsměv. Já chci jenom, abys byla šťastná, protože ty jsi jeden z mála človíčků, které znám, kteří si to opravdu zaslouží. Úplně, se vším všudy. :)

2 Veru*-* (MaNiVe) Veru*-* (MaNiVe) | Web | 1. srpna 2013 v 21:16 | Reagovat

Přeju ti ať se ti vše zdaří! P.S. - Děkuju! Tímhle článkem si ve mně probudila bojového ducha a vykouzlila úsměv na tváři, děkuji opravdu moc. Lepší časy jsou za dveřmi :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama