Místo pro naději

11. srpna 2013 v 16:08 | Anie |  Příběhy
Další velmi zajímavý příběh. Je opět z letáčku vydaného BTM. Je krásné vědět, že Bůh nás nikdy neopustí a vždycky má pro nás novou naději !! Tento příběh je opravdu nádherný a určitě stojí za přečtení. Pokud máte chvilku čas, neváhejte a klikněte na celý článek...stojí za to se zamyslet...


Když mi bylo sedmnáct, patřila hudba k mému životnímu stylu. Poslouchal jsem rockové kapely, například Afghan Whigs, Nirvana, Pearl Jam, Beastie Boys a jiné. Chodil jsem do rockových klubů, kde se pouštěly moje oblíbené songy. Jeden z dřívějších rockových klubů byl i pražský "Bunkr", který existoval už za minulého režimu.

Rockové kluby
V klubu hrály různé kapely a každý návštěvník si přišel na své. Bylo možno si zde koupit pivo, ale k mání byly i drogy. Poté co kapela dohrála, docházelo mezi návštěvníky často ke rvačkám. Nebylo výjimkou, že po půlnoci některý pár souložil na pódiu. Všude kolem se válely střepy a opilí lidé. Ve tři ráno se pomalu končilo, přestal se pouštět výběr těch nejhranějších skladeb.

Zaprodán zlu
Po maturitě jsem vzal život do svých rukou. Kouřil jsem marihuanu a začal jsem být závislý na heroinu a pervitinu. Abych si sehnal peníze na drogy, byl jsem nucen krást, lhát, podvádět…Hluboko ve svém nitru jsem cítil, že jsem se zaprodal zlu. Uvědomil jsem si, že mi drogy přinášejí nejen očekávaný prožitek, ale i věci, které nechci. Otevřely se mi dveře do duchovního světa. Viděl jsem výjevy, které běžný člověk nevidí. Začal jsem mít halucinace, viděl jsem postavy i scény, kterým jsem nerozuměl. Situace došla až tak daleko, že jsem prožíval, jak stojím u pekelné brány, o které se píše v Bibli. V tu chvíli jsem si uvědomil co znamená zlo, beznaděj, odsouzení, zatracení a smrt.

Touha po životě
Moje duše se vzbouřila a zatoužila po životě, v němž je místo pro naději, lásku, spravedlnost, dobrotu, odpuštění… Bůh moji touhu vyslyšel a poslal mi do cesty člověka, který mi dal malý letáček o Ježíši Kristu. Bylo v něm napsáno, že mi Ježíš chce odpustit moje hříchy a nabízí mi věčný život. A tak jsem pozval Ježíše do svého života a čekal, co se bude dít. Bylo to až neuvěřitelné, už druhý den jsem jasně cítil Boží přítomnost. Opatřil jsem si Bibli a začal v ní číst. Za pár týdnů jsem byl vysvobozen od drog i cigaret.

Dnes je tomu už víc jak deset let, co jsem věřící a mohu s jistotou říct, že Bůh mě zachránil nejen před zkaženým životem narkomana, ale především od věčného trápení na věčnosti. Řekni i Ty Ježíši Kristu, aby přišel do Tvého
života - On Tvůj život zcela změní.

Jan Mach

Doufám, že vás tento příběh oslovil stejně jako mě. Je úžasné, jak Bůh jedná v naších životech !!!
Anie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lillen A. Blake Lillen A. Blake | Web | 12. srpna 2013 v 12:19 | Reagovat

On skutečně zachraňuje. Například já a moji démoni. Zatím se peru a už po několika podobných zkušenostech vím, že to nejsem já, kdo odolává, ale ta Boží láska ve mně. Už ji nikdy nechci zklamat a ztratit. Vím, že mi zase odpustí, ale já prostě nechci působit ty rány, nechci být důvod, proč Ježíš dostal další ránu, proč upadl. Už ne.

Vím, že kdykoli přestanu doufat v Boží milosrdenství, kdykoli odvrátím hlavu, začnu padat. Ale věřím a doufám, že mi dá potřebnou sílu k tomu, abych to všechno zvládla - protože jsem si jistá, že ví, jak moc toužím po tom, abych ho nezraňovala, respektive zraňovala ho co nejméně, jak toužím po tom být opravdu dokonalá - i když v jeho milujících očích taková jsem.

Každý z nás neseme svoje kříže. A důležité je přijmout boží pomoc, protože Ježíš umí vzít i ty naše kříže a pomůže nám, pokud neodmítáme jeho pomoc.

2 Anie Anie | Web | 12. srpna 2013 v 12:21 | Reagovat

[1]: Napsala jsi to nádherně. Sama bych to nemohla vyjádřit líp. Kdo to nepoznal, nemůže pochopit, jak silná je ta láska a jak velká je Boží pomoc !

3 Victoria Victoria | Web | 14. srpna 2013 v 19:54 | Reagovat

Krásný příběh! Jednou jsem četla knihu, kde autor popisoval, jak byl gangsterem a pak uvěřil v Boha. Bohužel si už nevzpomínám, jak se ta kniha jmenovala, ale je úžasné, jak se člověk dokáže změnit, když má pro co žít :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama