Listopad 2014

Nezapomněla jsem :)

23. listopadu 2014 v 11:28 | Anie
Moji milí, vím že je to už velmi dlouho, co jsem tady naposledy psala. Je mi líto, že blog chátrá, a i když mám teď málo času, pokusím se to tu trochu obnovit a napsat alespoň pár vět.

Ani jsem se nezeptala, jak se vůbec máte ? Mně se daří dobře, momentálně studuji žurnalistiku v Polsku a zatím jsem spokojená. No myslím, že to by o mně zatím stačilo. Teď přejdu k hlavnímu tématu dnešního článku. Bude to krátké a doufám, že to alespoň částečně splní svůj účel.


"Naším snem je plnit sny druhých. Nezměnit celý svět, ale změnit jej alespoň někomu. Proto již několik let podporujeme základní školu v malé vesnici v Africké Tanzanii." - říká Daniel Litvan.

Děti Afriky

On a jeho team pomáhají dětem v Africe. Učí je ve škole, starají se o ně v hostelu. Také pomáhají učitelům pracovat na počítačích a zdokonalovat jejich angličtinu.
Teď pracuji na projektu výstavby nové budovy hostelu pro cca 250 dětí. Mají take plány na stavdu posledních dvou tříd základní školy. Celková cena stavby vychází asi na 1,4 mil. Kč.

Také vy můžete pomoct podpořit tento projekt. Stačí jedno sdílení na facebooku. Nic Vás to nestojí a zabere to pár vteřit !! Za 1000 sdílení projekt získá částku 100 000 Kč !! Nebuďte lhostejní !!! Pomozte !

Jak na to ?

1. Stačí kliknout zde !! V pravém horním rohu najdete ikonku CHCI VEŘEJNĚ PODPOŘIT TENTO SEN - stačí kliknout a sdílet !!

Mockrát Vám všem děkuji ! :) Anie