Normální prázdninový den a "deníková výzva"

12. července 2015 v 10:19 | Anie |  Deník
Je krásný prázdninový den a já sedím ve svém pokoji a píšu tenhle článek. Rozhodla jsem se, že bych do této rubriky měla přispívat častěji. Každý den, kdy se v mém životě bude něco zajímavého dít, sem zkusím napsat pár slov.
O prázdninách trochu obnovím tenhle blog, protože jak dobře víte, během roku jsem to celkem zanedbávala. Zajímá vás, na co se můžete těšit ? V poslední době hodně čtu, takže pro vás připravím zajímavé recenze a taky další ukázky z mé knihovničky, jelikož jsem měla narozeniny a dostala jsem další dvě nové knížky. Ano přátelé, před pár dny jsem pohřbila mých "náct". Teď je mi dvacet a všichni říkájí, jak jsem dospělá a měla bych se chovat na úrovni, ale já stejně mám pocit, že čím jsem starší, tím víc blbnu :D :D
Ale vraťme se k mým plánům s blogem. Chtěla bych také pořádně rozjet rubriku z fotografiemi, především přidat něco z fotoreportáží. V další řadě bych chtěla přidat pár nových rubrik. Chti sem dát něco z mého kuchtění a také z mého (snad) příštího povolání. Víte co to znamená ? Rozjedu novou rubriku Žurnalistika. Čekají vás reporáže, komentaře z dění ve světě, rozhovory s blogery a jinými lidmi apod.
Nápadu mám teď plnou hlavu, takže uvidím jak to všechno půjde.
A protože venku je hezky, odpoledne vyrážím na výlet a určitě nezapomenu udělát pár fotek pro vás :)

Vy tu zatím odpočívejte a relaksujte. Je přeci víkend, neděle a k tomu všemu prázdniny !!


Anie

PS.: Pokud chcete vidět další moje fotky, zamiřte do rubriky Fotím ( toho hrocha najdete v podrubrice Fauna )

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen Blake Lillen Blake | 12. července 2015 v 15:56 | Reagovat

Budu se těšit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama