O ovádech, blogu a víře

20. července 2015 v 12:52 | Anie |  Deník
Bazén, bazén, bazén a ovádi, ovádi, ovádi. Všechno mě škrábe. Nechápu, proč si jako oběť musejí vybírat zrovna mě.
Copak mám tak sladkou krev ? Nevím, a pochybuji, že mi to někdy prozradí.
Mé dny teď vypadají skoro stejně. Nic nedělám, čtu, píšu články a sedím u vody. No a taky pořád něco řeším. Můj mozek někdy pracuje na plné obrátky...ale to už ke mně prostě patří. Nedám si pokoj.

Dělám změny na blogu. Vytvořila jsem novou rubriku Žurnalistika ( o tom, že ji plánuji jsem psala tady ), napsala jsem dvě recenze na knihy Jo Nesba. Chystám kažkou neděli články s křesťanskou tématikou. Už jsem tam dlouho nic nepřidala a vím, že ateistické Čechy jsou možná rády. Já ale nejsem. Svoji víru jsem v poslední době trochu zanedbávala.
Šla jsem si svou vlastní cestou a Boha tak nějak odsunula do pozadí. Věděla jsem, že tam někde je, a že když budu potřebovat, můžu zavolat, ale to bylo všechno. Teprve včera na evangelizaci jsem si uvědomila, jak moc mi to chybí. Už to šlo se mnou z kopce nějakou dobu, ale včera jsem tu propast viděla zřetelně. A také to světlo. Zase jsem našla můj ztracený smysl života, mého Boha, kterého chci mít před sebou!

Jsem šťastná, protože Bůh mluví a nejen ke mně. Dnes je den, kdy možná někomu změní život k lepšímu. Věřím, že má moc to udělat. Může promluvik k člověku, který se trápí a já vím, že by mu to pomohlo. Jenom se modlím, aby na to setkání s Bohem přišel. Pokud jste věříci, prosím pomodlete se za člověka, kterému chybí jen krok aby uvěřil. Pomodlete se, aby mohl přijmout Pána celým srdcem a ucítit lásku a štěstí, po kterém tolik touží.

***

Dneska to bylo krátké. Nemám moc co psát. Měla jsem mít práci, ale nevyšlo to a tak nedělám nic. Teď jdu číst "Kingovku". Měla jsem se vrhnout na čtvrtý díl Jo Nesba, ale potřebovala jsem si od něho dát na chvilku pauzu. Už jsem byla unavená detektivkou, proto jsem se pustila do hororu.

Hezký den a nezapomínejte na pitný režim :)

Anie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen Blake Lillen Blake | 20. července 2015 v 14:14 | Reagovat

Jen užívej léta :D A buď šťastná. :)
Budu se těšit na články.

2 Van Vendy Van Vendy | Web | 23. července 2015 v 21:34 | Reagovat

Víš, v tom vedru se toho moc dělat nedá. Kde shánět nápady ke zpracování, když je člověk půl hodiny venku a je splavenej, jako by dobíhal na vlak. Však ono to zas přijde, neboj... užívej léta. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama