Řetězový TAG

8. července 2015 v 16:04 | Anie |  Já a ...
Úspěšně jsem vyhrabala starý článek :D :D Je škoda ho nezveřejnit, když už jsem nad ním jednou přemýšlela. Proto neváhejte a čtěte. Zase odhaluji kousek sebe :D


Na blogu se objevil další řetězový TAG a měla jsem to štěstí S vyplazeným jazykem, že mě Victoria nominovala. Tímto ji tedy děkuji a jdu se postavit čelem úkolu, kterým mě pověřila :

1. Poděkovat tomu, kdo tě nominoval. ( Splněno :) )
2. Napiš o sobě jedenáct faktů.
3. Odpověz na 11 otázek.
4. Nominuj 11 blogů a vytvoř dalších 11 otázek.

Tak tedy přejděme ke druhému bodu. Faktů o sobě jsem psala už tolik, že ani nevím, co všechno jsem na sebe prozradila. Přesto se pokusím být originální a neopakovat se...

1. Miluji květiny :) Ty, které pro mě nejvíc znamenají si vždycky zasuším :) Momentálně v mém pokoji visí něco přes 20 "mrtvých" růží. Mamka tvrdí, že je to strašné, že to vysává pozitivní energii a vnáší do mého hnízdečka hřbitovní atmosféru...Ale co, jsou v ních přeci vzpomínky...na taneční a na Něho :)
2. Když jsme u těch tanečních, chybí mi to :) Už jsem je absolvovala třikrát, ale stejně bych šla zas. Zdá se mi to, nebo se hlásí nějaký dobrovolník Smějící se. Pánové nebojte, nepošlapu vám vaše křehké nožky Nevinný
3. Ještě chvíli zůstanu u tance. Nejraději tančím anglický waltz. Je to nádherný, řekla bych až královský tanec. Když o tom tak píšu, napadá mě : Kdy je nejbližší ples ?! Miluji plesy a vyměnila bych je i za tu nejlepší diskotéku !!
4. Miluji šaty. Ať jsou krátké, nebo dlouhé...mám pro ně velkou slabost...Někdo by řekl, že jsem na nich závislá. No, možná na tom něco bude...Smějící seSmějící seSmějící se
5. Toužím po tom napsat vlastní knihu. Jenom pořád čekám a čekám až mě políbí múza...Ta prevítka mě ale zatím ignoruje...
6. Na základní škole jsem nesnášela hodiny kreslení a dneska, štětec a barvy jsou mými věrnými přáteli. Člověk se hold mění Usmívající se
7. Nenosím prstýnky Mrkající Vím, že je to trochu divné, ale já opravdu čekám jenom na ty 2 z lásky Smějící se
8. Mám fobii z hádek. Když na sebe dva lidí křičí, je to pro mě ta nejhorší noční můra...copak jste už zapomněli, co znamená vzájemná láska ?
9. Mám ráda kávu. Když si ji však udělám doma, nikdy nesladím. Pokud jdu do kavárny, bez cukru se neobejdu. Dívný zvyk...
10. Jsem závislá na čokoládě...no jo no, typická ženská Usmívající se
11. Nikdy bych nečekala, že vymyslet 11 faktů o sobě bude tak těžké Mrkající Snad jsem se alespoň neopakovala...Opravdu si nepamatuji, jaké informace jsem o sobě uvedla v předchozích článcích...

Teď otázky od Victorii :

1) Kdyby sis mohla vybrat nějakou super schopnost, jaká by to byla? :-)
Určitě superschopnost učení :) Především teď na vysoké škole bych to ocenila. Naučit se během pár minut na celou zkoušku. To by byla paráda !!
2) Máš nějakou úchylku? :-D
Hmm...momentálně mě nic nenapadá...nebo se nechci přiznat ? Nevinný
3) Existuje nějaká kniha, kterou už v životě nechceš vidět?
Určitě existuje víc takových knih, ale vidět je, mi nevadí, spíš bych je už nechtěla číst Smějící seSmějící seSmějící se
4) Je nějaká osobnost, se kterou by ses chtěla setkat?
Asi Dan Brown. Mám velmi ráda jeho knihy a určitě bych na něho měla spoustu otázek. A pak bych samozřejmě ráda poznala Stephena Kinga. Někteří o něm říkají, že pokud píše takové knihy, tak nemůže být úplně v pořádku. Zajímalo by mě, jaký tedy doopravdy je.
5) Už jsi někdy pomyslela na to, že někoho…zavraždíš? :-D
Pomyslela ? Děláte si legraci ? Já to dokonce udělala a dneska asi x krát !! Ti hnusní "velcí komáři" to pěkně schytali. Ale copak já můžu za to, že se jich bojím a oni mě přesto pronásledují...přeci je nenechám ať na mě šáhnou...aaa fůůůj ty jejich dlouhé nohy...brrr Křičící
6) Jaký máš názor na politiku? :-D
Především v dnešní době bych se raději tomuto tématu vyhnula. Já se jen tiše dívám a modlím, až se ty všechny spory vyřeší a obejde se to bez zbytečného násilí a válek...Copak kvůli politickým neshodám opravdu musí trpět nevinní občané ?!
7) Viděla jsi někdy zlaté prasátko? :-D
Kdybych viděla zlaté prasátko, tak rozhodně nesedím u laciného notebooku a napíšu tenhle článek.
Za to zlato bych měla krásný dům na pláži a vy milí přátelé byste mi mohli jen tiše závidět...Ne, vlastně ne, vy byste se o tom ani nedozvěděli S vyplazeným jazykem ( dělám si srandu...nedívejte se na mě takhle...)
8) Brečela jsi někdy u knížek? U kterých?
Určitě jich bylo víc. Ale dodnes si pamatuji, že jsem jsem brečela u Harryho Pottera, když zabili Brumbála Plačící o to víc jsem byla překvapená tím, jak to celé bylo popravdě.
9) Kdyby sis mohla vybrat jeden fantasy svět, ve kterém bys žila. Který by to byl? :-)
Můj svět je jedno velké fantasy. Já žijí půl na půl realitou a vlastní fantazii, proto bych rozhodně neměnila. Našla jsem svoji Narnii a jsem tu spokojená :)
10) Jaký máš názor na facebook?
Přiznám se, mám facebook (to jste asi nečekali co ?! ). Myslím si, že může velmi usnadnit komunikaci. Hlavně mezi větší skupinou lidí. Alespoň v naší třídě jsem ho velmi ocenila. Chceš si půjčit sešit- píšeš na facebook, nevíš, kdy je prověrka- hele zase facebook. Chceš udělat párty-kam bys to tak mohl napsat ?! Osobně tento způsob komunikace nezavrhuji. Je to způsob jak komunikovat s lidmi, kteří jsou daleko a k tomu je to zdarma. Ale abych si do statusu psala co zrovna papínkám a nebo si vylévala veřejně srdce a co 5 minut zveřejňovala smutné zamilované citáty, tak to opravdu NE !!! Přesto, že mi facebook usnadňuje život, nikdy bych ho nevyměnila za skutečné přátelé !!

11) Co máš raději? Východ, nebo západ Slunce?
Mám ráda obojí. Každý z nich má své kouzlo. Jelikož miluji fotografování, rozhodně si tyto krásné přírodní jevy nenechám ujít !!

11 otázek pro vás :

1. Jak si představuješ život z pohledu mravence ?
2. Věříš, že každý z nás má svého strážného anděla ?
3. Kdyby sis mohla vybrat na jaké planetě žít, kterou by sis vybrala ? Proč ?
4. Vybrat si mezi nejlepším přítelem a láskou je velmi těžké. Přesto se tě ptám, co bys volila ty ?
5. Jaký je tvůj názor na to, když dva milující se lidé jedí jednou lžící. Některým to připadá nechutné. Co myslíš ?
6. Je podle tebe eutanázie (usmrcení na žádost) hřích nebo ne ?
7. Představ si, že je někdo, kdo zná odpovědi na všechny otázky. Ty mu však můžeš dát pouze jednu jedninou. Na co by ses zeptala ?
8. Jaká je nejdivně jší věc, kterou jsi kdy udělala ?
9. Brečela jsi někdy štěstím ? Pokud ano, kdy to bylo ?
10. Jsi optimista nebo pesimista ?
11. Máš ráda adrenalin ?

Nominováni : Každý kdo chce :)


Anie 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lillen Blake Lillen Blake | 8. července 2015 v 20:52 | Reagovat

Popravdě... já plesy nenávidím (a diskotéky taky) - na druhou stranu jsem ale strašně ráda, že tanec tak miluješ a že máš ráda plesy... nechci, aby všichni byli jako já.
Já miluji tanec, pohled na něj - jinak tančit neumím (občas se sice snažím, ale není to nic moc) - ale ráda se dívám na ty, kdo to umí - waltz je nádherný,i tango, valčík...

Já kávu nepiju vůbec, ale chtěla bych si navyknout na lattéčko, ale uvidíme, no... :D Zatím jsem naprosto bezkávy přežívající :)

Hádky taky nesnáším.

Co se týče HP - já brečela u filmu, když zemřel Snape... A když umřel Sirius Black, byl to pro mě TAKOVÝ ŠOK, že jsem neuronila ani slzu. (Ale Sirius pro mě zůstává postavou č. 1 :D)
Jsem strašně ráda, že jsi našla svoji Narnii :) Kéž ji nikdy nemusíš opouštět, a pokud musíš, kéž si najdeš cestu zpátky... nebo ona si tě zavolá :)

FB je dobrý právě na skupinové komunikace... Jsou tam skoro všichni, většinou si tam můžeš napsat o pomoc... mám to s facebookem podobně :)

Měj se hezky, :)

2 Amelie Amelie | Web | 11. července 2015 v 23:39 | Reagovat

Pěkně jsi to napsala, taky mám ráda knihy, fotografování, východ a západ slunce, ale i čokoládu:) Diskotéky a adrenalin nemusím.

3 Victoria Victoria | Web | 19. července 2015 v 22:10 | Reagovat

Hledala jsem, hledala a našla! Jo! Díky za odpovědi, byly velmi zajímavé :-).

S kávou to mám úplně stejně, akorát já jsem už docela těžký závislák :-D.
Zajímavé taky je, že jsem byla vždycky velkým odpůrcem slavného fejsbůku :-D. Momentálně mi všichni říkají, ať si ho založím, když půjdu na výšku. Prý bez toho nepřežiju a já jim to docela věřím. O to víc mě to štve - mám strach, že společnost mě nakonec donutí si ho založit. Ještě uvidím, ale je to dost nepříjemná situace.

Na otázky ráda odpovím, jsou docela zajímavé :-).

4 Victoria Victoria | Web | 19. července 2015 v 22:12 | Reagovat

[3]: Hm, koukám, že se u mě rozmnožilo slovo docela. Pardon :-D

5 reveriedreams reveriedreams | E-mail | Web | 3. září 2015 v 13:36 | Reagovat

Odpověď na ti otázku se zabíjením mě hrozně rozesmála. Ale všechny jsou úžasné, a otázky mi připadají zajímavé. hlavně to není žádné "Jak se máš?", jako od některých blogerů. Jen tak dále! A mimochodem, máš moc hezký blog.

6 Anie Anie | Web | 3. září 2015 v 15:29 | Reagovat

[5]: Děkuji :) Pokud tě moje otázky zaujaly, můžeš se taky zúčastnit :) Ráda si přečtu tvoje odpovědi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama