Kingovky

3. srpna 2015 v 10:10 | Anie |  Knihovnička
Minule jsem vám slíbila, že se společně podíváme na moje knížky od Stephena Kinga. Dvě z nich jsou v češtině - Noční směna, Revival. Jedna v polštině - Ręka mistrza ( Ostrov Duma Key) a jedna v angličtině- It (To)


Nejdéle mám knihu Noční směna. Koupila jsem si ji před několika lety v Librexu za dárkový poukaz, který jsem dostala od kamarádky. Je to sbírka dvaceti krátkých hororových příběhů. Abych řekla pravdu, některé byly hodně dobré, ale jiné se mi zas tak moc nelíbily. Přesto nelituji, že tu knihu doma mám. Pokusím se napsat recenzi, ale obávám se, že to bude nějakou dobu trvat, jelikož si tu knížku budu muset přečíst ještě jednou, protože už si na některé věci nevzpomínám.

Pak tu mám anglickou knihu It. Tu jsem si koupila loni v Praze. Řekla jsem si, že to bude pro mě výzva. Zatím jsem ji nečetla protože jsem si chtěla na ni nechat víc času, což během roku na výšce jaksi nebylo možné. V příštím roce mám zkoušku z angličtiny na B2, proto bych ji chtěla přečíst letos o prázdninách a trochu si ten jazyk procvičit. Už teď vím, že to bude dřina :D

Před půl rokem jsem si v Polsku koupila knihu Ręka Mistrza. Musím říct, že je to jedna z nejlepších knih, jaké jsem od Kinga četla. Ani na chvilku jsem se nenudila. Četla jsem ji před pár měsíci, takže si na děj ještě zřetelně vzpomenu, proto určitě v nejbližší době přidám recenzi.
Všimla jsem si, že v češtině je jiná obálka. Můžete porovnat. Mně osobně se víc líbí ta polská.

A poslední kniha je Revival. Tu jsem dostala od přítele letos k narozeninám (psala jsem o tom tady). Čte se moc dobře. Už jsem na konci, takže opět slibuji recenzi :)Mějte se krásně. Budu se těšit zase příště.

Anie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama