Uběhaná

22. října 2015 v 8:10 | Anie |  Druhá série
Je čtvrtek, pro mě zatím nejnáročnější den v celém týdnu. Začínám 9:45 přednáškou z marketingu a managementu. Ta je docela fajn. Pak mám přednášku z reklamy. Tu jsem měla poprvé minulý týden a zatím to bylo docela zajímavé, ale uvidíme, co se z toho vyklube. Následně si poslechnu strašně nudnou přednášku na téma médii ve světě. Takže mi držte palce, abych neusnula. Pak jedu do práce. Učím jednu paní češtinu. No a aby ten den mohl být krásnější, hned potom se vracím zpět do školy na cvičení z TV. Ty se mi líbí, utíkají rychle, jenže po tom celém dni jsem už tak unavená, že nejsem schopná pořádně myslet. Domů (na kolej) se vracím kolem 20:45. K tomu všemu dneská musím dopsat práci na rétoriku. Nakonec jsem si vybrala téma : Ve školách by se mělo učit, jak mluvit a jak se chovat vůči lidem s mentálním postižením. Pokud s tím nesouhlasíte, nebo vás napadají nějaké argumenty proti, určitě mi je napište, protože by se mi hodily :)
Pak se musím připravit na zítřek, jelikož jsem se přihlásila na setkání s jedním významným polským reportérem. Musím přečíst jeho knihu, poslechnout se rozhovory s ním a připravit otázky. Možná to není všechno, ještě dneska mám dostat e-mail s dalšími pokyny, co bychom si měli připravit. No a to není všechno musím si ještě koupit lístek na autobus, abych se vůbec zítra dostala domů a zaplatit konečně za kolej :D Večer asi padnu to postele a budu ráda, jestli v pátek vůbec vstanu. Ale zase se musím pochválit :D Je 8:07 a já mám po snídaní, oběd hotový teď se jenom nachystám a můžu vyrazit do toho velice bouřlivého dne. Kdyby alespoň svítilo sluníčko, hned by se mi šlo líp.

A co vy ? Jak vypadá váš dnešní den ? Máte zajímavý rozvrh ? Nebo už máte padla ? ( to mi ani neříkejte :D )

S přáním hezkého dne, vaše Anie

Mohlo by vás zajímat: Zklamaná
Všechny novinky najdete na facebooku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lillen Lillen | 22. října 2015 v 20:20 | Reagovat

Já mám dnes flákárnu :D Už jsem doma, sepsala jsem dvě anotace, zítra (asi) sesmolím report do angličtiny... a uvidíme.

Měj se moc krásně, drž se, moc na tebe myslím :-)

(Argumenty bych sepsala, ale nic mě nenapadá :D Snad jen, že je to hodně obtížné, složité téma, když něco dětem ve školách "vnucuješ" mohou to začít nenávidět, a jistě záleží i na formě mentálního postižení.
Já jsem laik, moc postižených lidí neznám, ale připadá mi, že když je někdo opravdu HODNĚ postižený, tak téměř nevnímá, co se kolem něho děje. :-))

2 Anie Anie | Web | 22. října 2015 v 21:27 | Reagovat

[1]: Dík za názor, možná ho použiji :)

3 Van Vendy Van Vendy | Web | 1. listopadu 2015 v 14:44 | Reagovat

Myslím, že zařadit toto téma třeba do Občanské nauky, by nebylo vůbec na škodu. Argumenty proti nemám žádné, možná spíš to, co už padlo o komentář výš - že to děti budou nenávidět jako všechno, co se jim nutí. Ale škola se jim taky nutí a přesto znalosti ze školy většinou zúročí i v životě.
Myslím že ve světle toho, co navrhuje ta kozodojka ministryně školství (aby se děti učily o imigrantech), toto téma je víc společensky přijatelné, protože postižené lidi můžeme potkat v životě, bez ohledu na to, jakého původu, nebo náboženského vyznání, jsou.Možná jich nepotkáme tolik, ale potkat je můžeme.

4 Anie Anie | Web | 1. listopadu 2015 v 15:08 | Reagovat

[3]: Děkuji, naprosto s tebou souhlasím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama