Studuju, pracuju a opět bloguju

21. března 2016 v 21:42 | Anie |  Deník

Je 21. března roku 2016. Poslední článek jsem zveřejnila 3. listopadu 2015. Tedy vlastně v minulém roce. Už jsem ani nedoufala, že se na blog někdy vrátím. Vlastně jsem byla rozhodnutá, že s blogováním definitivně skončím. Něco však chtělo jinak. Nevím, co to bylo. Možná je to zásluha Lillen, ke které jsem jedno volné odpoledne mrkla na blog, protože jsem měla chuť si přečíst nějakou její báseň. Nevím, zda to byla náhoda nebo ne, ale v jednom z posledních článků jsem narazila na design, který pro mě udělala. Úplně jsem zapomněla, že jsem ji o to kdysi prosila!! To bylo poprvé, co mě napadlo, že možná bych se ještě mohla vrátit. Jenomže pak jsem byla zase uběhaná, unavená a na blog dočista zapomněla. V tomto semestru mám však lepší rozvrh, protože nemám volné jenom víkendy, ale také pondělky a nepočítaje jednu přednášku i úterky. Času je víc a hlavně je víc nových knih. Já jako velká knihomolka cítím úzkost, když nemůžu vykřičet do světa, jaké nové úlovky jsem získala. Proto...však už víte. Jsem tady. Neptejte se jak dlouho. Doufejte. Možná se tu zase nějakou dobu zdržím :)

Co je u mě nového ? Začala jsem druhý semestr druhého ročníku a konečně můžu zase říct, že to není tak špatné. Pokud si dobře pamatujete z těch několika článků do Deníku žurnalistky, v minulém semestru jsem jenom nadávala. Možná ne tak doslova, ale byla jsem docela zklamaná. Teď se všechno zase obrací k lepšímu a i když s žurnalistikou jako takovou má tento semestr málo společného, baví mě. Začala jsem se totiž víc zajímat o reklamu a PR.
Tolik o škole, více se dozvíte v Deníku žurnalistky, pokud se někdy dostanu k tomu tam něco napsat. ( Jestli vás to hodně zajímá, napište mi do komentářů nebo na facebook, pak se určitě budu snažit článek napsat. Hned se to dělá líp, když víte, že to někdo chce opravdu číst)
Kromě školy ještě pracuju. Začala jsem učit češtinu. Zlaté doly to sice nejsou, ale zloté ano. ( Kdo neví, studuju v Polsku) Občas také trochu překládám (Pokud byste něco potřebovali, pište, udělám vám cenu :D
Takže prakticky od středy do pátku makám jako šroub. Moje obvyklá trasa škola-práce-škola-práce. Ale přes to všechno můžu říct, jsem spokojená. A vy byste si to měli říct také. Život je hezký, jenom v něm je třeba najít trochu slunce.
nevím, zda se mi to povede, ale pokusím se svými články vnést trochu slunce i do vašich životů.

Mějte se krásně :)
Budu ráda za každý komentář a sdílení fb stránky. Ať můj blog zase může žít !!
Mimochodem na facebooku budu přispívat trochu častěji, kdybyste chtěli být víc v obraze :)

Sdílejte a lajkujte TADY !!

Anie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 23. března 2016 v 6:39 | Reagovat

Vítej zpět! Taky studuji žurnalistiku a moc mě to baví. Studuji kombinovaně a k tomu chodím denně do práce a nezastavím se do pátku do večera. A pak ještě blog, který mě nesmírně baví. Těším se na tvé články :-)

2 Anie Anie | Web | 23. března 2016 v 13:27 | Reagovat

[1]: Pracuješ "v oboru" ? :D

3 Lillen Lillen | 24. března 2016 v 19:03 | Reagovat

:) Oh, jsem ráda, že jsem tě přiměla se vrátit :-)
U mě je to zase s volným časem teď horší - no.. ale třeba to nebude tak hrozné.

Jsem moc ráda, že ses vrátila, chybělas mi - moc a moc a moc ♥

Páni, mně se ten design tady váážně líbí, úplně to celé prosvětlilo, což sedí, protože ty jsi takové sluníčko ;-)
Co mi svítí a ukazuje na cestu. (Kdyby ne slunce, tak hvězdička určitě).

Ať se ti daří,
Lillen

PS: Budu sem chodit jak jen budu moct ;-)

4 Anie Anie | Web | 24. března 2016 v 20:38 | Reagovat

[3]: Děkuju za krásný komentář a krásný design. Máš pravdu, že vypadá dobře :) Taky se mi ta změna moc líbí. Ráda budu pro tebe psát a svítit ti na cestu. Nebo se o to alespoň budu pokoušet ;-)

5 Lillen Lillen | Web | 25. března 2016 v 13:09 | Reagovat

[4]: Děkuji, děkuji ♥ :-) Jen sviť. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama