Zemřel abys ty mohl žít

24. března 2016 v 21:35 | Anie |  Otázky a odpovědi
Vysněné volno, vůně beránka, hodně jídla. Konečně si můžeme sednout v teple domova a odpočinout. On nemohl. Nikdy si neudělal volno. Protože pořád myslel na nás. Uzdravoval, staral se o nás a nikdy neřekl ne. Tak proč my si na něho ani nevzpomeneme ? Proč zapomínáme na pravou podstatu Velikonoc?


Možná, že to nevíš, možná ti to nikdo neřekl. Možná jsi o Velikonocích sám, trápíš se a myslíš, že svět je nespravedlivý. Pamatuj !! Nikdy nejsi sám. On je pořád s tebou. Jmenuje se Ježíš a miluje tě. Z té veliké lásky byl ochoten za tebe zemřít. Mučili ho, bili, bylo jim jedno, že už nemá sílu, že je unavený a skrvácený.
Vzali velké hřebíky a přitloukli ho na kříž!

Ježíš umřel, aby ty i já jsme mohli žít. Vzal na sebe všechno zlo a všechen hřích. Svoji krví smyl to, za co se tolik stydíš. Víš, že děláš špatné věci. Víš, že hřešíš. Nejsi dokonalý. Je tu ale někdo, kdo dokonalý je. Někdo, kdo nepočítá tvé chyby, protože Tě miluje !!! Měl jsi zemřít. Měl jsi trpět stejně jako On. Jeho láska tě však osvobodila. Už se nemusíš bát. Ježíš zemřel, aby ty jsi mohl mít život věčný !!

Možná v Něho nevěříš, možná pro tebe nic neznamená. Ty ale pro Něho znamenáš hodně!! Každý den na Tebe čeká. Čeká, aby tě mohl obejmout, aby ti mohl říct, jak moc tě miluje. On tě zná a bude znát, přestože ty nechceš znát Jeho.

Neříká ti, že nemáš kouřit, hulit trávu, pít do němoty, že se máš zbavit svých zlozvyků. Pokud jsi totiž závislý na Bohu, nic jiného nepotřebuješ. Pokud mu věříš, nemusíš se uklidňovat cigaretou nebo alkoholem. S Ním jsi volný!!

Můžeš Ho odmítnout, ale než to uděláš, odpověz si na otázku : Jsi hoden odpuštění a lásky ? To, co jsi udělal nebylo správné a ty to víš. Přesto ti Bůh skrze Ježíše Krista chce odpustit. Chce tě zbavit té tíhy. Opravdu mu to nechceš dovolit?

Ježíš za tebe vytrpěl opravdu hodně...
Krásná hudba a video (jen pro silné povahy ! )

Vspomeň si o Velikonocích, co pro tebe Ježíš udělal.
Neříkej sám sobě, že mu nechceš dát šanci. Raději popřemýšlej o tom, proč tomu tak je. Proč nechceš svěřit svůj život někomu, kdo byl ochoten za tebe zemřít ?

Pokud stále váháš, přečti si článek 3 druhy ateistů.

Anie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lillen Lillen | Web | 25. března 2016 v 13:12 | Reagovat

Nádherný článek,při jehož čtení mi vrhkly slzy do očí. Napsala jsi to moc krásně, děkuji.

Velký pátek mi vždycky připomene, že na světě žila láska, která se nedala změřit, ani obsáhnout, ani popsat. Láska, která nezemřela, která prošla peklem, a vrátila nám ráj.

Krásné a požehnané svátky!
Lillen

2 Anie Anie | Web | 25. března 2016 v 21:17 | Reagovat

[1]: Jsem moc ráda, že se ti líbí. Tobě taky přeji krásné a požehnané svátky. Prožité hlavně v lásce a pokoji :)

3 Lillen Lillen | Web | 25. března 2016 v 23:40 | Reagovat

[2]: Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama