Červen 2016

Rozbalovačka (2)

30. června 2016 v 8:22 | Anie |  Můj život s knihou
Před několika dny se na mě usmálo štěstí a vyhrála jsem knihu. Včera konečně dorazil balíček a šlo se rozbalovat.
Uvnitř na mě čekala krásná kniha. Takže prázdniny můžou začít :) Bude se číst a číst a číst!Nové knižní přírustky

29. června 2016 v 11:06 | Anie |  Knihovnička
V posledních měsících jsem dostala a nakoupila několik krásných knih. Tak se na ně pojďmě společně podívat.


Něco končí, něco začíná

27. června 2016 v 12:34 | Anie |  Deník
Milí čtenáří mého blogu. Možná, že jste už ani nečekali, že se vrátím. Poslední půl rok byl pro mě hodně náročný a na blog prostě nebyl čas. Úspěšně jsem dokončíla druhý ročník na žurnalistice. Pokud chcete vědět víc, ozvěte se, a já se pokusím zase rozjet rubriku o mém novinaření. Pracovala jsem a dokonce se mi povedlo udělat předčasně praxi, kterou jsem měla dělat o prázdninách. Ano, jsem spokojená a hrdá sama na sebe. Dokázala jsem si, že když opravdu chci, tak to jde.
Bylo to náročné, ale teď mám před sebou zasloužené tři měsíce odpočinku :)
Na dovolenou se letos asi nechystám, spíš podniknu víc krátkých výletů. Hledám si brigádu jako překladatel čeština-polština-čeština, takže pokud by někdo měl zájem, hlaste se. Nechci totiž zase zkončit u pasu, dělat "dvanáctky"-ranní-noční... Je to náročná práce a výplata taky není žádný zázrak. Ale budu pracovat trochu i v oboru. Během praxe mi totiž nabídli další spolupráci a já samozřejmě kývla. Zlatý důl to nebude, ale zato získám víc zkušeností a budu mít něco do CV, což se mi v budoucnu rozhodně bude hodit.
Chci se také víc věnovat blogu, fotit a číst. Brzy vám ukážu moje nové knížky. Máte se na co těšit. Taky bych si chtěla zlepšit angličtinu, němčinu a španělštinu. Doufám, že se mi to letos všechno povede :) Také jsem se zamilovala do seriálu Sherlock. Pokud se nudíte, určitě se zkuste podívat na první díl. Uvidíte, že vás vtáhne.


Jaké plány na prázdiny máte vy ?
Na jaké články na blogu se těšíte nejvíc ?
Dejte vědět, budu ráda za každý názor

Anie

Momentky z Prahy

21. června 2016 v 17:59 | Anie |  Architektura
V Praze většina z nás byla, proto jsem se rozhodla, že z tohoto výletu reportáž dělat nebudu. Stejně mám jenom několik fotek památek, zbytek jsou fotky s přáteli a ty zveřejňovat nebudu. Každopádně jsme si užili spoustu legrace, plavali jsme po Vltavě, kde nás chytl pořádný liják. Tím pádem to byl ještě lepší zážitek. Na fotkách si můžete všimnout, jak se postupně mění obloha. (Jen pro ty pozornější) Na poslední je vidět noční Prahu. To jsme už fotila ze "země".


Líbily se vám dnešní fotokgrafie ?
Pokud jste sklamaní, že nebyla fotoreportáž, můžete se podívat na nějaké starší. Možná, že jste ještě neviděli všechny :) Nebo se podívejte, jaké krajinky fotím.

Anie