Hudba, motivační videa

Tvoja láska

20. dubna 2014 v 12:36 | Anie

Tvoja láska dvíha ma, keď k Tebe volám, si pri mne blízko.
Tvoj duch napĺňa ma, po Tvojich cestách ma vedie isto.

Tvoj dotyk premieňa ma, na moje rúno rosa padá.

Dnes viem, že Ty zostaneš verný až na veky,
už nie som zem bez vody, vytryskla voda zo skaly


Si nekonečný, jedinečný, stále nový, ako skala pevný


Na tuto píseň jsem narazila náhodou, ale již od první chvíle jsem si ji absolutně zamilovala. Je plná naděje a lásky. Přináší požehnaní a pokoj do duše. On je prostě NEKONEČNÝ, JEDINEČNÝ, STÁLE NOVÝ, AKO AKÁLA PEVNÝ...

Anie

Strážný anděl...

3. října 2013 v 18:39 | Anie
Znáte ten pocit, když se vám nedaří, zdá se vám, že je všechno špatně ? Ráno vám ujede autobus, někdo vám podrazí nohy, a zdá se jakoby se sám Bůh spikl proti nám a dělal nám naschvály. Video, které bych vám chtěla dnes ukázat je o tom, že mnohdy věci, které na první pohled vypadají špatně jsou opravdu něčím dobrým. My neznáme budoucnost. To jen Bůh ví, co s námi bude. A možná, že právě ve chvílích, kdy máme pocit, že si z nás dělá figurky na hraní, se nám snaží zachránit život. Jeho cesty jsou dobré....On ví, proč se to "špatné" děje !! Důvěřujme Mu a nebudeme bloudit !!


Anie

We are the reason

6. září 2013 v 19:48 | Anie
Nádherná píseň, ve které je tolik opravdové lásky. Její slova jsou moudrá a dokazují nám, že je Někdo, kdo byl ochotný položit za nás život. Možná, že příjdeme o své blízké, přátelé nás opustí, ale On je vždy věrný. Dává nám pocit jistoty. U Něho jsme vždy v bezpečí !!!


Anie

Dopis Boha člověku...(video)

11. srpna 2013 v 16:08 | Anie
Dneska vám přináším opravdu nádherná Boží slova. Jsou tu pro každého z nás. Pro ty šťastné i pro ty sklíčené. Pro ty čisté i pro ty hříšné. Protože Bůh není jako my. On nehledá mezi námi rozdíly. Nedívá se na to, kdo je dobrý a kdo je špatný. Nerozlišuje, zda se k Němu každý den modlíme, chodíme do Kostela, čteme Bibli, nebo zda kouříme marihuanu, žijeme na ulici a nechceme Ho znát. On nás všechny miluje a dává nám naději změnit se a začít znova. Neptá se na naší minulost, ani na to, zda už navždy budeme bez chybičky. Má jen jednu jedinou otázku : CHCEŠ BÝT MÉ DÍTĚ ?


Řekneš Mu dnes svoje ano ??


Anie

Můj Král !!!

11. srpna 2013 v 16:07 | Anie
Toto je můj Král !! Toto všechno, co vidíte na tomto videu !! On je nejvyšší, nejlepší !!! On je nepřemožitelný a nic Ho neporazí !! On je ta cesta pravda i život !!! On je největší láska !! Je spravedlivý a dobrý !! On je nepopsatelný !! On je velký a mocný !!! Je to NÁŠ KRÁL !!!Poznáš Ho ?

Anie

Řekl vám někdo...

11. srpna 2013 v 16:05 | Anie

Tretí deň

19. června 2013 v 19:47 | Anie
Nádherný!!! Úžasný!! Báječný !!! Nikdo není jako ON !!
V neděli jsem byla na skvělém koncertě křesťanské kapely TRETÍ DEŇ !!
Opravdu jsem si to moc užila. V mém srdci byl obrovský pokoj, láska a štěstí!!
Miluji Ho !!! On mi dává sílu, naději !! I když jdu a padám, vím, že On mě vždy zvedne !!!!
 
 

Reklama