Příběhy

Můj příběh o dívce, co odmítla JEHO LANO

24. října 2013 v 17:07 | Anie
Stála jsem a s úžasem hleděla na vrchol hory, částečně ukrytý mezi bílými mraky. Stejně bílými jako sníh všude okolo mě.
Pohled, který se mi naskytl se nadá ani popsat. Měla jsem před sebou svůj vysněný cíl. Něco, po čem jsem toužila celý život. A ještě dnes to všechno bude moje. Udělala jsem první krok. Najednou mě z mého snění vyrušil protivný hlas.
" Dítě, zapomněla jsi lano !!! " Otočila jsem se. Za mnou běžel nějaký starý muž. " Neotravuj" odsekla jsem a vydala se dál po stezce. Byla jsem zlá na taho člověka, protože se opovážil vtoupit do krajiny, která toho dne patřila jenom mě. Po mé cestě nikdo stoupat nebude. Pohlédla jsem za sebe. Muž tam pořád stál a díval se na mě tím zvláštním pohledem.
" Neslyšel jsi mě !!! Lano nepotřebuji !! Copak jsem nějaké mimino ??!!! Tuhle horu zvládnu sama ! " hodila jsem po něm nenávistným pohledem. A on najednou, jakoby pochopil. Sklopil hlavu a pomalu se vydal nazpátek.
Konečně jsem zůstala sama. Opět jsem se zasnila. Představovala jsem si, jak stojím na vrcholu té hory a dívám se dolů na zasněženou krajinu, a ostré skály. Cesta byla trochu strmá, ale přesto jsem první úsek překonala bez problému.
Za chvíli jsem už prolézala mezi skálami. Sníh mi sahal po kolena a začala mi být zima. Přesto jsem se nenechala odradit a šla dál. Najednou cestička zmizela a předemnou se objevila bílá stěna zasněžené hory. Začala jsem lézt. Soupala jsem velmi pomalu a pečlivě hledala místa, kde bych se mohla zachytit. Najedou jsem šlápla do prázdna a cítila, jak se řítím dolů ze skály...Věděla jsem, že je konec. V poslední chvíli jsem si vzpomněla na starého člověka, který mi nabízel lano...kdybych ho tehdy byla poslechla...

Místo pro naději

11. srpna 2013 v 16:08 | Anie
Další velmi zajímavý příběh. Je opět z letáčku vydaného BTM. Je krásné vědět, že Bůh nás nikdy neopustí a vždycky má pro nás novou naději !! Tento příběh je opravdu nádherný a určitě stojí za přečtení. Pokud máte chvilku čas, neváhejte a klikněte na celý článek...stojí za to se zamyslet...

Dvakrát zachráněn

11. srpna 2013 v 16:06 | Anie
Tento příběh mě opravdu oslovil. Ukazuje, jak mocný je Bůh. Je s námi v každé situaci a vždy nác bude chránit.
Neopustí své děti, je věrný... Bůh nás miluje. Dal svého vlastního syna, aby nás zachránil...
Nezapomínejme na to !!!

Pomoc v nouzi

11. srpna 2013 v 16:05 | Anie
Vítejte u dalšího neskutečného příběhu. Tentokrát si přetete něco o tom, že opravdu stojí za to pomáhat !! Protože Bůh pamatuje na všechny naše skutky a v pravou chvíli sešle pomoc !!! Krásné !!!

Stopy

11. srpna 2013 v 16:04 | Anie
Dneska vám přináším opravdu krásná slova povzbuzení ! Je to krátký příběh o tom, jak moc nás má Bůh rád a o tom, jak málověrní jsme my. Máme pocit, že nás Bůh opustil a On je přitom blíž než si vůbec dovedeme představit !! Opravdu nádherné !! Stojí za přečtení !!!

 
 

Reklama