Reportáž

Zakopane

5. srpna 2015 v 21:39 | Anie
Pokud toužíte vidět Tatry z polské strany, určitě se zajeďte podívat do Zakopaného. Pokud můžu doporučit ubytování, pak rozhodně Hotel Willa pod Skocznią. Nachází se kousek od Krupówek, což je centrum města s obchody, tradičními restauracemi a stánky plnými krásných suvenýrů. Hotel nabízí krásné, čisté pokoje s balkónem, TV a wi-fi. Je zde také restaurace s velmi příjemným personálem. Měli jsme zaplacené jenom snídaně, ale ty opravdu stály za to !

Na první fotografii vidíte, jaký jsme měli výhled kousek od hotelu. Je to Giewont (1894 m), jedna z nejkrásnějších hor v polských Tatrách.

Výlet do Skoczowa

16. července 2015 v 12:52 | Anie
Před pár dny jsem si udělala výlet do malého městečka v Polsku, do Skoczowa. První, co jsem spatřila po příjezdu byl tento krásný kostel. Potom jsem vyrazila na náměstí a cestou udělala ještě pár fotek.

Krásy Špindlerova Mlýna

13. července 2015 v 9:30 | Anie
Špindlerův Mlýn je největší horské středisko v Krkonoších a také najznámější v celé České republice. Je to místo vhodné pro rodiny s dětmi i pro samotné dobrodruhy. Každý si zde může přijít na své. Četla jsem, že se tomuto městečku říká perla Krkonoš. Byla jsem to prozkoumat, a je to pravda. Špindlerův Mlýn je nádherné město s krásným výhledem všude, kam se podíváte. Zkusím vás o tom přesvědčit v následující fotoreportáží. Nejdřív se společně projdeme po samotném městečku a potom vyrazíme na horu Medvědín. Samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na nejvyšší horu Sněžku. Nakonec vám ještě ukážu, jak Špindlerův Mlýn vypadá v noci.
 
 

Reklama